Av 3 – Predators 3 Türkçe Dublaj izle

av2010
Av serisinin son filmi olan 2010 yapımı Predators 3 profesyonel oyuncu kadrosuyla izlenesi kaliteli yapımlardan birisi. Filmde, silah kullanmada ve dövüş sanatlarında uzman olan özel bir tim, kırsal bir bölgeye sevkediliyor. Bu ormanlık arazide acımasız uzaylı yaratıklarla yüzyüze gelen kahramanlarımız aksiyon ve gerilim dolu olaylar zincirine girmek zorunda kalıyor.

Film hakkındaki yorumlar

  1. apo

   da korkulu heycanlı olabilirdi ama güzel

  2. cesur

   sonu olmayan anlamsız film

  3. kamil

   2. si nerree bunun ya her yere bakıom 1990 lardaki filmin 2. sı cıkıp duruo delırcem

  4. kamil

   abi bu zaten 1. si ya 3 degılki.2010 da yenı versiyonu ve 2. si cıkacak sonunda anlasılıo zaten 3 diye koymuşşunuız bende 2. ne zaman cıktıda haberım yok dıom kendı kendıme

  5. admin

   Kamil, Predator serisi 3 ayrı filmden oluşmaktadır. Bu 2010 yapımı serinin son filmi. İlk filmi 1987, ikinci filmi 1990 yılı yapımıdır. Sitemizde serinin tüm filmleri mevcut. Site içi arama kısmından ”Predator” aratarak ulaşabilirsin.

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler

dizi izle hd | full dizi izle | dizi izle

Hak sahibiyseniz ve herhangi bir videonun internet sitemizden kaldırılmasını istiyorsanız [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.